,,Z Piosenką do Gwiazd” – I Powiatowy Konkurs Polskiej Piosenki

24 maja 2024r. w  Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym odbył się I Powiatowy Konkurs Polskiej Piosenki – ,,Z Piosenką do Gwiazd”.

Wydarzenie objął patronatem honorowym Wójt Gminy Sierpc Pan Krzysztof Korpoliński, który ufundował nagrody dla zwycięzców.

W konkursie wzięło udział 24 uczestników ze szkół naszego powiatu, w tym: Szkoła Podstawowa nr. 3 w Sierpcu, Szkoła Podstawowa nr.2 w Sierpcu, Szkoła Podstawowa w Sudragach, Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Goleszynie oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Kościelnym. Wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom artystyczny.

Jury konkursu w składzie: Andrzej Kamiński, Andrzej Wojtas oraz Kinga Rutkowska, miało niełatwe zadanie wyłonienia zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

I kategoria wiekowa :

I miejsce – Antonina Frydrysiak