Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024. W tym ważnym dla Nas dniu powitaliśmy Panią Beatę Okraszewską – Inspektora do spraw oświaty, kultury, kultury fizycznej i zdrowia Gminy Sierpc, która wręczyła Nagrody Wójta absolwentom: Lenie Stefańskiej i Ksaweremu Ostrowskiemu.
W zastępstwie dyrektora szkoły, Pani Janina Blicharz wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe uczniom klas IV – VIII oraz pozostałe nagrody.
Absolwenci dziękując wszystkim nauczycielom, rodzicom, pracownikom szkoły oraz koleżankom i kolegom przedstawili krótki program artystyczny. Wyjątkowe podziękowania otrzymali absolwenci od klasy VII.
W tym roku szkolnym pożegnaliśmy Panią Jolantę Giżyńską, która odchodzi na zasłużoną emeryturę. Życzenia i kwiaty dla Pani Joli wręczyli nauczyciele, Rada Rodziców i uczniowie.
Pani Jolu! Życzymy Ci żebyś czas wolny od pracy i obowiązków zawodowych wykorzystała najlepiej jak potrafisz. Wszystkiego najlepszego!
Po oficjalnej części wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się w klasach.

Tak, już czas na odpoczynek!
Wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku letniego. Wracajcie wypoczęci i uśmiechnięci
z jeszcze większym zapałem do nauki.

Do zobaczenia !!!